دایود با یا بدون درد ؟!

و اما درد یکی از مهمترین عوامل تعیین کننده در انتخاب دستگاههای لیزر موی زاید است چرا که اگر درد مهم نبود همچنان باید بپذیریم هیچ راهی و هیچ دستگاهی کارامد تر از الکترولیز وجود ندارد . چه بسا افراد بسیاری با وجود دیدن نتایج از ادامه درمان چشم پوشی می کنند فقط به دلیل درد .

تجربیات ما بر این است در حال حاضر 2 نوع از لیزر بدون درد در موهای زاید وجود دارد :

نوع اول در فلش لامپهای زنون : در فلش لامپهای زنون سیستم های خنک کننده آب ، فشار هوا و سمی کنداکتور قادر به ایجاد خنک کنندگی تا 10- بودند ولی همچنان ایجاد در می کردند تا این که در سیستم های AFT به معنی تکنولوژی پیشرفته خنک کنندگی که از سیستمهای لیزر دایود کپی شده باعث شد که به جرات می توان گفت بدون درد واقعی هستند طوریکه به گفته کاربران گاه اصلا" احساس نمیشود که اشعه ای روی بدن بیمار دارد می تابد.

نوع دوم در لیزر ها : و اما نوشتیم که فلش لامپهای زنون از تکنولوژی لیزر ها استفاده کردند بنابراین باید لیزر دایود هم بدون درد واقعی باشد اما بازهم طبق نظر کاربران دایود از اس اچ آر درد بیشتری دارد ( احساس می شود در حالی که در اس اچ آر اصلا" احساس نمیشود .) . که علت آن فقط در یک نکته است و آن نفوذ بیشتر لیزر دایود است . و قطعا" به همین دلیل است که اس اچ آر برای نفوذ و تاثیر بیشتر چاره ای جز همنشینی با ایلایت و استعانت گرفتن از نفوذ آن ندارد . و دایود هم درد که نه بیشتر شبیه احساس یک حالت گزش دارد .

نکته پایانی این که هم اس اچ آر ها و هم دایود رده بندی های متفاوت دارند . لذا نوع دایود و اس اچ آر و کمپانی های سازنده بسیار حائز اهمیت است .

برای مشاهده فیلم های آموزشی اینجا وبرای مشاهده سایت اینجا کلیک کنید .

  جهت شرکت در کارگاههای آموزشی رایگان هفتگی تابستانه هیوا بیوتی گروپ با شماره های 09128599015   - 02126656229 تماس حاصل فرمائید .

/ 0 نظر / 93 بازدید