کرایولیپولیز - مفید یا مضر

دوستان عزیز چندی پیش مطلبی در مورد کرایولیپولیز و فواید و مضرات آن توی وب بلاگ گذاشتم که گویا به ذائقه بعضی از دوستان خوش نیامد لازم میدانم مطالبی را جهت اطلاع دوستان عرض کنم : نکته اول : در مورد موثر بودن یا نبودن دستگاه ها هیچ ریفرانسی بهتر از بیمارانی که از این روش ها استفاده کرده اند نیست . لذا هرکدام از ما براحتی میتوانیم با مراجعه به معاونت درمان دانشگاه ها درصد ناراضیان از یک روش درمانی را متوجه شویم نکته دوم : استاندارد لاغر شدن افراد گشاد شدن لباس و شلوار آنان است و نه اندازه گیری با متر . چه بسا میشود با یک مترو در یک نقطه چندین سایز بدست آورد . نکته سوم : راست و دروغ ما شرکتها به پزشک ها و دروغ پزش ک ها به مردم نهایتاً چند ماه بعد برملا خواهد شد . لذا به دور از مصلحت و اخلاق حرفه ایست که فکر کنیم با دروغ میتوان در بازار بشدت رقابتی ماندگار شد . نکته چهارم : یکی از دوستان بنده رو متهم کرده بود که هدف من فروش و تبلیغ برای دستگاه خودمان است حال آنکه من در حالیکه میدانم خیلی از پزشکان عمومی اگر بدانند در حال حاضر مجوز برای آی پی ال ندارند قطعاً دستگاه خریداری نمیکنند اما با صداقت هرچه تمامتر در وب بلاگ نوشتم که آی پی ال برای پزشکان عمومی مجوز نداره . نکته آخر اینکه ؛ اگر با یک دستگاه ٧٠ یا ٨٠ میلیون تومانی ممکن بود لاغر شدن ،ساکنین پولدار ایران هر کدام یک دستگاه میخریدند و در منزل خود را لاغر میکردند . توصیه من به همه همکاران و دوستان شعاریست که در صورت رعایت ماندگاری ممکن خواهد بود : Only promise that you can deliver . وعده ای بدهید که میتوانید به آن عمل کنید شاد و خوشبخت باشید .

جهت کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید .

جهت مشاهده فیلم های آموزشی اینجا کلیک کنید .

/ 2 نظر / 87 بازدید
دکتراسلامی

طبق تحقیق بنده حدود 90 درصدبیماران از کرایولیپولیز راضی هستند و همانطور که سایرهمکاران نوشته اند شما تلاش زیادی جهت تخریب این سیستم پیشرفته بدلایل شخصی دارید که البته کانلا مشخص است. به نظرمن به جای مقاومت دربرابر پیشرفت علم, سعی بفرمایید خودرا مجهزبه آن بفرمایید.

دکترمحمدی از اصفهان

باسلام بنده حدود یکسال است که از دستگاه کرایولیپولیزدر مطبم استفاده می کنم و خداراشکرازنتایج آن هم خودم و هم بیمارانم راضی هستیم آن هم با توفقعات فراوان همشهری های عزیر من!!!!! امیدوارم بتوانم به همه همکاران عزیزم تجربیات خودم رادر مورد کرایولیپولیز انتقال بدهم همانطورکه آقای دکتراسلامی فرمودند آمارموفقیت بالای 90 درصداست و بنده با تجربه سالها طبابت تاکنون دستگاهی به این کیفیت در مبحث لاغری ندیده بودم. موفق باشید.