همه چیز درباره اس اچ آر SUPER HAIR REMOVAL

نسل جدید فلش لامپهای زنون که سرو صدا راه انداخته و کلی موافق و مخالف داره دستگاههای SUPER HAIR REMOVAL مقلب به SHR هست .

این دستگاهها دو ادعا داشتند :

1) ادعای اول سرعت بسیار بالا فرکانس بالا (10 هرتز =10 شات در ثانیه) که این ادعا ثابت شده واقعا" این دستگاه سرعت بالایی داره . واز این جهت

HAIR REMOVAL IN MOTION موی زاید در حرکت محسوب میشه و باحرکات رفت و برگشت روی پوست باعث میشه که علاوه بر جذب ملانین با ایجاد گرمای سطحی این گرما رو به عمق انتقال داده و تخریب فولیکول رو تسریع کند . 

نکته قبل توجه و بسیار مهم : هرگز اشتباه نکنین که بدون درد بودن اگرچه حاصل سیستم خنک کننده هست اما خنک کنندگی تنها کافی نیست یعنی اینکه اگر هندپیسی از خنک کنندگی فریز ببنده معنیش این نیست که درد ندارد . لذا این تکنولوژیه که موجب بدون دردی میشه .

نکته حایز اهمیت در این تکنولوژی موی زاید در حرکت اینه تلفیقش با ای لایت ( ترکیب آی پی ال و آر اف ) یه دستگاه کارامد و به روز رو در دنیای فلش لامپهای زنون ایجاد میکنه . پس اس اچ آر - ایلایت یکی از بهترین انتخاب های بین فلش لامپ های زنون هست .

نکته مهم دیگه توجیه پذیری اقتصادی این دستگاه است :

طول عمر لامپ اس اچ آر 500/000 شات است که با قیمت بهترین لامپ از نوع آمریکایی که ماگزیمم قیمتش 5 میلیون تومن هم که باشه قیمت هر شات 5 تومن در میاد .

و این یعنی شما یه صورت بیمار رو که با این دستگاه بزنین بیش تر از 20 -30 تا شات که نمیخوره که برای خودتون میشه 100 تومن و حداقل مبلغی که از بیمار میگیرین 50/000 تومنه یعنی 49/900 تومن سود . تو خود حدیث مفصل بخوان از این ...

جهت مشاهده فیلم های آموزشی اینجا و جهت مشاهده سایت اینجا کلیک کنید .

جهت شرکت در کارگاههای آموزشی رایگان هیوا بیوتی که به صورت هفتگی در تهران پاسداران برگزار میشه می تونین با شماره های 09128599015 - 02126656229 تماس حاصل فرمایید .

/ 0 نظر / 48 بازدید