مجوز لیزر، مدرک لیزر ، بانی صدور مدرک لیزر ؟؟؟؟؟ تکراری اما پرمخاطب

دوستان جان ؛

حداقل روزی چندبار اتفاق می افته که از کارشناسان فروش سوال میکنن پزشکان عزیز ومدیران سالن های زیبایی که آیا شما مدرک لیزر می دین ؟ مجوز کار بالیزر میدین ؟

و اما پاسخ رو که من قبلا" هم توی همین وب بلاگ گذاشتم مجدد هم توضیح میدم که :

اظهر من الشمس هست که بانی صدور مدرک فقط دانشگاههای علوم پزشکی هستند و نه شرکتهای تجهیزات پزشکی .

از خود شما هم سوال میکنم شما وقتی از یه نمایشگاه اتومبیل یه ماشین میخرین انتظار دارین اون نمایشگاه بهتون گواهینامه رانندگی بدن ؟ و اصلا" اگه بدن بنظرتون معتبره ؟

حالا چرا این توقع توی ذهن مخاطبین دستگاههای پزشکی پوست و زیبایی ایجاد شده از دو نکته نشات می گیره :

  • متاسفانه بعضی از شرکتها برای ترغیب مشتری ها به خرید دستگاهشون از این تبلیغ نخ نما شده استفاده میکنن که ما مدرک هم میدیم و مجوز کار با دستگاه رو .
  • و اما نکته دوم ریشه در فرهنگ ما داره که به جای مطالعه و رسیدن به یک نتیجه راحت ترین راه رو انتخاب میکنیم و بیشتر دوست داریم جملاتی رو بهمون بگن که دوست داریم و نه واقعیت رو .

و اما نتیجه این بحث :

دوستان جان هرگز بانی صدور مجوز و مدرک کار با دستگاههای شرکتهای تجهیزات پزشکی نیستن و هر مدرکی که بدن بدون اعتبار بوده و در هیچ محکمه ای دردی از شما دوا نخواهد کرد .

فعلا" هم نامه های متعددی از معاونت های درمان و دانشگاههای علوم پزشکی وجود داره که بعضی هاشون میگن پزشک عمومی میتونه از همه چیز استفاده کنه بعضی هاشون هم میگن نمیتونه . ولی ناگفته پیداست که پزشک عمومی طبق قانون می تونه عمل قلب باز هم انجام بده مگه اینکه شاکی خصوصی داشته باشه .

در پایان جهت مشاهده فیلم های آموزشی اینجا و حهت مشاهده سایت اینجا کلیک کنید . و جهت اطلاع از

کلاسهای آموزشی هیوا با شماره تلفن های 09128599015 و 02126656229 تماس حاصل فرمایید .

/ 0 نظر / 678 بازدید