درماپن درمانی متفاوت ، ارزان و کارامد

دوستان مطلب دیگر از نمایشگاه دوبی درما 2015 ، درماپن بود همانطوری که میدونین درماپن کپی ارزان و دردسترس آرف فرکشنال( البته کپ سوزنی آر اف فرکشناله ) و در اینکه یک کارتریج با تعدادی نیدل با یک فرکانس و به طور همزمان با عمق های متفاوت وارد فیبروبلاست میشه و با تحریک فیبرو بلاست موجب جوانسازی میشه از نظر علمی که شکی نیست و اما در مورد کاربردهای کلی که در ریفرنسهای مختلف دیده شده به این ترتیب میشه اسم برد :

  • Aged sagging skin
  • Fine lines & wrinkle
  • Smokers lines around the lips
  • Skin tightening & rejuvenation
  • Large pores
  • Stretch marks
  • Scars (acne,surgical and burns )
  • alopecia ( when used in conjunction with topical treatment )
  • and much much more

و در مورد نتایج به نظر نگارنده نتایج در مقایسه با هزینه مصرفی قابل دفاع و توجیه هست . و البته فراموش نکنیم اغراق باعث بی اعتمادی  خواهد شد . و همچین میتوان با تلفیق با داروهای مزوتراپی ارزان ترین گان مزوتراپی را درماپن دانست ( باز هم نظر شخصی نگارنده )

من در اینجا مقایسه ای بین درماپن های اروپایی ، چینی و کره ای میکنم امیدوارم مورد توجه قرار بگیره :

درماپن های اروپایی 1500 دلار تقریبا در کشور سازنده در میان و در کشور ما قیمتهای متفاوتی از 7 تا 9 و حتی گاهی تا 12 تومن دارند و اگرچه هم در ظاهر و هم کیفیت و طول عمر دستگاههای اروپایی شکی نیست اما بنظر میرسد توجیه نداشته باشد .

واما درماپن های چینی در ایران قیمت از 500 هزارتومان شروع میشه و تا 1 میلیون تومان بالامیره و اما درماپن های کره ای از 1میلیون و 300 هزارتومان شروع میشه تا 1 میلیون و 800 هزار تومان هست درماپن های چینی با سیم هستند یعنی شارژی نیستند .ولی کره ای ها بدون سیم (وایرلس هستند ) .

درماپن های چینی دورشون ولومی قابل تنظیمه و نمیشه عدد دقیق بهشون داد ولی کره ای ها دارای دو فرکانس 1500 و 2000 دور هستند .

درماپن های چینی کپ شون ( کارتریج سوزنشون ) ارزون تر هست و 5هزارتومن تا 14 هزارتومان هست ولی کارتریج های کره ای 25 هزارتومنه و البته کارتریج هی کره ای عمر بیشتری دارند و نیدل هاشون دیرتر کند میشه .

در یک جمله به نظر من سرمایه گزاری روی درماپن های چینی و کره ای توجیه اقتصادی داره ول یسرمایه گزاری روی درماپن اروپایی به اندازه تفاوت قیمتش توجیه نداره . ( البته باز هم نظر شخصی )

جهت اطلاعات بیشتر و شرکت در کارگاههای آموزشی رایگان با تلفن های 02122571148 و همراه 09128599015 تماس حاصل فرمایید .

جهت مشاهده فیلم های آموزشی اینجا کلیک کنید .

/ 0 نظر / 147 بازدید