هایفو لیفت صورت و گردن در یک جلسه و لاغری انقلابی بی نظیر ادعا یا واقعیت ؟؟؟؟

دوستان جان ؛ تندتر از آب روان ،عمر گران می گذرد .

پدیده پیری باعث شده که در حال حاضر یکی از جذاب ترین تکنولوژیها برای جامعه زیبایی دستگاههای جوانسازی و لیفت هست. 

بعد از نسل دستگاههای قدیمی تر از تکنولوژیهای تحریک کننده فیبرو بلاست مثل میکرودرم ابریژن ، آر اف بای و تری پولار بحث بر سر نفوذهای بیشتر و درمانهای موثرتر بود و در حال حاضر ؛

دو تکنولوژی همچنان جذاب و کارامد هستند و به عبارتی هنوز در دوره بره کشونشون  ( منظور در  زمان طلایی تاخ و تاز و پر طرفدار و پولساز ) قرار دارند .

تکنولوژی اول : هایفو اولتراسونیک ( لیفت صورت و گردن ) :

این تکنولوژی امواج اولتراسوند متمرکز با 3 کارتریج به عمق های 1/5-3 و 4/5 میلیمتر رو تا ناحیه SMAS  می فرسته و در اون ناحیه با ایجاد دمای 65 - 70 درجه سانتیگراد موجب شکسته شدن DNA کلاژن و الاستین میشه دارای  یک اثر فوری هست که بلافاصله بیمار متوجه میشه و بیشتر اثر التهابی هست خیلی ها بر اساس این اثر اولیه فوری بیمار رو شارژ میکنن در حالیکه اثر واقعی تازه بعد از 1 هفته شروع میشه و تا 3 ماه تکمیل میشه . این اثر شامل لیفت صورت و گردن هست که معمولا" اگر بیمار بعدش از کرم های کلاژن و الاستین استفاده کنه این اثر حتی میتونه تا 2 سال هم ماندگاری داشته باشه .

دستگاههای متفاوتی توی بازار هست بشدت معتقدم بین نمونه چینی و کره ای این دستگاه تفاوت فاحش هست ( با احترام به به اینکه چینی داریم تا چینی و کره ای داریم تا کره ای . ) در عمق موثر نفوذ - درد - تاثیرات مثبت و تاثیرات جانبی .

هزینه مصرفی و مبلغ دریافتی در حال حاضر همچنان نشون می ده که توجیه داره هایفو لیفت صورت و گردن .

و اما همین تکنولوژی هایفو لاغری هم داره با کارتریج های 13و 7 میلیمتر - که می تونه اثر لاغری داشته باشه .

اصطلاح لیفت در یک جلسه ادعا نیست واقعا" ،چرا که بعد از انجام هایفو بمدت 3 ماه باید منتظر تکمیل پروسه باز سازی کلاژن و الستین موند بعد از 3 ماه ممکنه یک طرف صورت شل تر از طرف دیگه باشه اونوقت میشه اونطرف رو هایفو کرد . .لی بعنوان یک اصل انجام هایفو سالی یک بار هست .

نکته مهم نباید فراموش کرد این کار یک درمان غیر تهاجمی است و نباید ازش توقع لیفت جراحی داشت .

جهت مشاهده فیلمهای آموزشی اینجا و جهت مشاهده سایت اینجا کلیک کنید .

جهت اطلاع از کارگاههای آموزشی رایگان هیوا با شماره تلفن های

09128599015 و 02126656229 تماس حاصل فرمایید .

/ 0 نظر / 62 بازدید