دستگاه IPL کویتیشن Ipl + cavitation

اولتراسوند کویتیشن چیست ؟

  • کویتیشن فرایندی از اولتراسوند می باشد که در آن میکرو فضاهای خالی ( حباب های بسیار ریز ) ایجاد می شود که آنقدر رشد می کنند تا منفجر شوند .
  • در حین انفجار حباب ها ، امواج فشاری به مایعات اطراف وارد می کنند که فعالیت میان آب میان سلولی و چربی را تحریک می کند و در نهایت منجر به متلاشی شدن  غشاء سلول چربی می شود .
  • تحریک مداوم با امواج فشار کویتیشن تخریب محتوای تری-گلیسیرید و امولاسیون داخل چربی را در پی خواهد داشت . اسید چربی باقی مانده بوسیله ی سیستم لنفاوی و ادرار دفع خواهد شد .

مژده به پزشکان متقاضی دستگاه های لاغری شرکت فن یاب  با همکاری شرکت huamei دستگاه های جدید آی پی ال -کویتیشن رو به صورت سمپل ارایه میدهد  یعنی شما با یک دستگاه هر دو کارایی هم دستگاه IPL و هم کویتیشن رو دارید و امتیاز خرید سمپل قیمت پایینی هست که کمپانی سازنده و نماینده فروش سودی روی دستگاه نمیکشند تا اثبات نتایج  ١۵.٢٠٠  هست   که بعد از اینکه 5 سمپل بفروش رسید  و نتیجه و بازدهی دستگاه قطعی شد  اون وقت یکباره قیمت دستگاه به 23 یا حتی 25 خواهد رسید ( لازم به توضیح هستش که سمپل آی پی ال b2 که الان قیمتش 10.5 هست 4.5 قیمت سمپل بوده فقط تعداد سمپل ها محدوده بنابراین فرصت رو از دست ندهید

جهت کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

جهت مشاهده فیلم های آموزشی اینجا کلیک کنید.

 

/ 0 نظر / 50 بازدید