آی پی ال ؟ ای لایت ؟ و یا اس اچ آر ؟ کدام مناسب است ؟ کدام را بخریم؟

دوستان پزشک و غیر پزشک ؛

روزی نیست که حداقل من یکبار با این سوال از جانب دوستان پزشک و غیرپزشک مواجه نشم لذا تصمیم گرفتم پاسخ این سوال را در وب بلاگ بذارم امیدوارم مفید واقع بشه .

آی پی ال ، ای لایت و اس اچ آر هر سه فلش لامپ زنون بوده و در تکنولوژی با هم متفاوتند .

ایلایت = آی پی ال + آراف ( رادیوفرکانسی جهت نفوذ بیشتر )

اس اچ آر تکنولوژی سرعت بالای فلش لامپ زنون با قابلیت تقسیم تعداد پالس بالا یه نحوی که کل بدن را در زمانی بسیار کوتاه درمان میکند و دردش نسبت به دستگاههای دیگر کم بوده و در پوست های تیره کم حاشیه ترین است .

من تا بحال دستگاههای زیادی هم آی پی ال ، هم ای لایت و هم اس اچ آر آموزش داده ام و میتونم بگم که مشتری ها مدتی ست دیگر آی پی ال تنها نمیخرند . ولی تقریبا بیشتر افرادی که ای لایت خریداری کرده اند از نتایج نسبت به سایر فلش لامپهای زنون راضی بوده اند و از میان کسانی که اس اچ آر خریداری کرده اند با توجه به نو بودن تکنولوژی هنوز بازخورد کاملی نداشته ایم ولی شاید از 30-50 نفری نقریبا 80 درصد راضی هستند 15 درصد نظر مشخصی ندارند ولی 5 درصد هم ناراضی هستند .

به نحوی که من برای رضایت  مشتریان صلاح را برآن دیدم که هردو تکنولوژی رو در یک دستگاه جمع کنم لذا در حال حاضر دستگاههای اس اچ آر ای لایت ( 2 هندپیسه ) به نحوی که ( ای لایت تامین کننده نفوذ اشعه باشد و اس اچ آر تامین کننده سرعت ) .

لازم به ذکر است کارگاه رایگان در زمینه

از بین برنده های موی زائد، جوانسازی و لاغری هر هفته در تهران پاسداران برگزار میشود .

جهت دیدن فیلم ها اینجا کلیک کنید .

,و جهت اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید .

/ 0 نظر / 295 بازدید