لیزر الکساندرایت یا دایود ؟ کدام بهتر است ؟در موی زائد

دوستان عزیز و بزرگوار ؛

قبل از پاسخ به این سوال لازم میدونم یه توضیح کوچولو بدم که اگر قراره سو تفاهمی هم شکل گرفته باشه واسه بعضی از دوستان برطرف شه .

من به هیچ وجه معتقد نیستم در علم واژه بهترین جایگاهی داشته باشه چرا که علوم تجربی تا جدید تر نیومده میتونن قابل استناد باشن لذا من فقط تجربیات شخصی و علمی که از کمپانیهای سازنده دستگاههای پوست و زیبایی در چین و ایتالیا و نمایشگاههای مختلف خارجی و ایرانی آموختم و همینطور باز خوردی که از دوستان پزشک . غیر پزشکی که از این دستگاهها استفاده کردند و بدلیل صمیمیت و صداقتی که بین ما بوده و به گفته هاشون اعتماد داشتام مطالب وب بلاگ رو مینویسم . صحبتهای من اگر با اطمینان است چون باور علمی و قلبی منه و امیدوارم دوستان قبل از هر اقدامی تا اونجا که میتونن بررسی و تحقیق کنن و بپذیرند در نهایت : برد کشتی آنجا که خواهد خدای               وگر جامه برتن درد ناخدای .

و اما در پاسخ به سوال بالا :

قطعا لیزر الکساندرایت در جذب ملانین از دایود قویتر بوده و تاثیر بهتری حواهد داشت فقط در تبلیغات دایود نکته پنهان اینه که الکساندرایت در دو نوع اول پوست 1و 2 فیتز پاتریک خوب جواب میده در حالیکه توی تبلیغات دایود کمپانیهای سازنده فروش دایود لیزر در هندوستان رو بعنوان مزیت رقابتی این تکنولوژی اعلام میکنند .

و جمع بندی مطلبم در یک جمله :

برای مردم عزیز کشورمون ایران دایود کاربردی تره .

خوشحال میشم نظرات موافق و مخالف رو از شما عزیزان بشنوم .

جهت مشاهده فیلم های آموزشی اینجا کلیک کنید .

جهت اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید .

/ 1 نظر / 441 بازدید
نام

متن پيام