دوستان جان ؛ باز هم موضوع داغ جوانسازی اینبار از زاویه ای دیگر. 

خیلی ها سوال می کنن هایفو جواب نمیده . واقعا" جواب نمی ده ؟

یه نکته جالب که من شنیدم یه صحبت دیگه راجع به هایفو میکنن که بعد از هایفو استخوان دچار شکستگی خودبخودی میشه . اینها درسته یا نه ؟

با شنیدن این مطالب یاد این موضوع افتادم که ریشه در فرهنگ اساطیری ما داره . یه زمان من تصمیم داشتم پژو 206 بخرم ناگفته نمونه که 206 اونزمان ماشین لوکسی محسوب میشد . جالبه با هرکی مشورت میکردم همه یه جمله می گفتن : 206 نخری ها خرجش خیلی گرونه . بعد با یه بررسی ساده متوجه این نکته شدم که 90% افرادی که میگن 206 نخر خرجش زیاده اصلا" تا بحال 206 نداشتن . خنده خندهخنده

دوستان خوبم این خاطره بود و واقعی . سوال من اینه : چه کسانی میگن هایفو جواب نمیده ؟ چرا میگن ؟ تا بحال داشتن ؟ انجام دادن ؟ یا همون حکایت 206 هست ؟

من معتقدم همونطوری که مرتب توصیه می شیم قضاوت نکنیم و نظر ندیم مگه آگاهانه و مطمئن .

ضمن اینکه در حال حاضر تکنولوژی روز دنیا در جوانسازی و بیشترین تحریک فیبروبلاست و تحریک تا ناحیه SMAS رو هایفو انجام میده .

و اما در خصوص جمله عجیب در مورد شکستگی استخوان لازمه به عرض دوستان برسونم که اصلا" انجام هایفو روی استخوان ممنوعه بنابراین وقتی انجام نمیشه احتمال شکستگی استخوان معنی نداره .

و اما اینها دلیل نمیشه تا کیفیت پایین دستگاهها - اپراتوری اشتباه ووو رو در نظر نگیریم .

پس :در پاسخ به سوال تیتر مطلب :

- خرید هایفو به عنوان یه درمان لاکچری و فاخر به کسانی توصیه میشه که امکان دریافت مبلغ حداقل 1 میلیون تومن رو از بیمارانشون دارن چون با بهترین کارتریج کره ای و دستگاه کره ای هر کارتریج 1500 دلار یعنی تقریبا" 5 میلیون تومن در میاد و از اونجا که هر کارتریج 10/000 شات می زنه بنابریاین قیمت هر شات در میاد 500 تومن که در بیشترین حالت با این حساب مصرفی بیمار میشه 150 تا 200 هزارتومن و بیشتر از این هرچی میگیرین سوده .

نتایج در بیماران مختلف متفاوته ولی در یک جلسه و در مقایسه با دستگاههای دیگه ی جوانسازی قابل دفاعه . اثرات از یه هفته بعد شروع میشه و تا 1-2 سال موندگاری داره -

- دستگاه کره ای و خوب باشه دردی هم نداره و بعدش هم بیمار بلافاصله به زندگی روزمره ش بر می گرده .

سالی یک بار هم هست البته بعد از 3 ماه میشه بعضی نواحی رو که لکسیتی بیشتری داره مجددا" هایفو کرد .این واسه اونایی که می خوان بخرن .

و اما اونایی که می خوان انجام بدن :

بله چرا که نه انجام بدین . در حال حاضر بدون جراحی هیچ تکنیکی رو پیدا نمی کنین که همچین نتیجه ای رو با این هزینه و بدون تاثیر جانبی بده .

 

بهرحال چند تا خواهش دوستانه :

- اظهار نظر نکنیم وقتی اطلاع نداریم اونم اینقدر با اطمینان .

- راجع به تکنولوژی ها اظهار نظر نکنیم به ویژه تکنولوژی که چون مانداریم پس خوب نیست .

- ما خالق تکنولوژی نیستیم که بخوایم تموم قد ازش دفاع کنیم ولی فقط راجع به نتایج و اثراتی از دستگاه صحبت کنیم که دیدیم و تجربه کردیم .به منظور رعایت انصاف

- اگه برای انتخابات اعضای نظام پزشکی ، شورای شهر و ریاست جمهوری که در سرنوشتمون موثر هستن مطالعه نمی کنیم ولی خواهش می کنم برای اظهار نظر در مورد تکنولوژی ها یه مطالعه کوچولو داشته باشیم .

شاد باشید و خوشبخت .

جهت مشاهده فیلم های آموزشی اینجا و مشاهده سایت اینجا کلیک کنید .

و جهت اطلاع از کارگاههای آموزشی رایگان و کلاس های آموزشی با شماره تلفن های 09128599015 - 02126656229 تماس حاصل فرمایید .